English

Den pro rodinu v Městském parku

Datum: 05. 9. 2018
Kategorie: Amalthea

Pozvánka na piknik

Srdečně vás zveme na Den pro rodinu - neformální piknik pro rodiny s dětmi, který Amalthea pořádá v pátek 07. 09. 2018 od 16:30 v Městském parku. Záštitu nad akcí převzal radní pro sociální péči a neziskový sektor Ing. Pavel Šotola.

Den pro rodinu zahájí v 17:00 koncert kapely Cirkus Blues. V průběhu odpoledne si budou návštěvníci moci vyzkoušet chůzi na slack-line či jízdu na jednokolce. Pro děti bude otevřeno dopravní hřiště, připraveny jsou tvořivé dílny a aktivity zaměřené na motoriku a pohybové dovednosti. Doporučeným vybavením je pikniková deka a svačinka, i když drobné občerstvení bude zajištěno na místě.

Cílem akce je nenásilnou formou propojit veřejnost s rodinami, které využívají služby Amalthey, vyvolat diskuzi o vlivu vhodného prostředí na rozvoj dítěte, informovat zájemce o možnostech náhradní rodinné péče a v neposlední řadě připravit rodinám pěkné odpoledne, kdy se budou moci odpoutat od svých každodenních starostí. Očekáváme, že akce osloví i případné potenciálních zájemce o pěstounskou péči. Materiály nejen s touto tématikou budou připraveny v našem infostánku.