English

Nabídka pracovní pozice - psycholog, terapeut

Datum: 18. 5. 2017
Kategorie: Amalthea

VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Od 1. 7. 2017 přijmeme do našeho týmu v Chrudimi kolegyni/ kolegu. Hledáme psychologa či terapeuta do služeb v rámci sociálně-právní ochrany dětí a sociální služby ohroženým rodinám s dětmi na území Pardubického kraje.

Místo výkonu práce: Chrudim
Úvazek: min 0,5 - max. 0,7 -  zástup za mateřskou dovolenou
Nástup: 01. 07. 2017

Náplň práce:
- ambulantní psychologické poradenství a terapie – pro děti i dospělé
- vyhodnocení a mapování vztahů v rodině
- v indikovaných případech poskytnutí psychologické/terapeutické pomoci v terénu
- osobní, telefonická a e-mailová krizová intervence
- zpracování zpráv z terapie a poradenství
- účast na případových konferencích a dalších setkáních při řešení situace klientů
- spolupráce s OSPOD dítěte
- spolupráce při asistovaném kontaktu dítěte s rodinou
- konzultace s odborníky v síti služeb (psychiatr, psycholog, sociální pracovník, speciální pedagog, vychovatel, atd.)
- zmapování sítě terapeutických, psychologických a psychiatrických služeb v regionu
- konzultační a metodická podpora pro sociální pracovníky v týmech Amalthea
- vedení dokumentace o své činnosti

Požadujeme:
- VŠ vzdělání – obor psychologie (pro pozici psychologa) nebo minimálně tříletý psychoterapeutický výcvik (pro pozici terapeuta)
- vzdělání a zkušenosti v oblasti traumatu a attachmentu
- znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet)
- řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti
- znalost problematiky systému péče o ohrožené děti a náhradní rodinné péče
- ochotu dále se vzdělávat, podílet se metodické a koncepční činnosti programu
- praxe v sociální oblasti a v sociálně-právní ochraně dětí výhodou

Nabízíme:
- profesní rozvoj na zajímavé pozici
- možnost dalšího vzdělávání
- pružnou pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené

Každý zájemce zašle strukturovaný životopis a motivační dopis.
Výběrové řízení bude dvoukolové:
- v 1. kole budou ověřeny základní předpoklady zájemce pro výkon pozice psychologa (CV, motivační dopis).
- ve 2. kole proběhne osobní rozhovor s diskuzí nad konkrétními kazuistikami dětí.

KONTAKT: Ondrej Balog, e-mail: ondrej@amalthea.cz tel.: 777 785 819