English

Šťavnatá nadílka od ZŠ a MŠ Klas

Datum: 28. 10. 2017
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

PODĚKOVÁNÍ

Je tu podzim, příroda se ukládá ke spánku, ale ještě předtím nás stihne podarovat šťavnatými plody. My v předškolním klubu Amálka dostáváme plody podzimu již několikátým rokem. Štědrá ale v tomto případě není jen matka příroda, za podzimní potravinovou nadílku vděčíme základní a mateřské škole Klas.

Učitelé a rodiče žáků rosické bilingvní školy Klas s.r.o. pořádají každým rokem potravinovou sbírku pro organizaci Amalthea z. s.  Letos jsme dostali jablka, hrušky, dýně, mrkev, patizony, ale také hodnotné dary ve formě výbavičky pro nejmenší.

A jak jsme s darem naložili? Děti z předškolního klubu Amálka měly minulý týden samé chutné zdravé svačinky, které si samy připravily. Vyřezávali jsme dýně a zkoušeli jsme vyrobit marmeládu. 
Část trvanlivých potravin si děti odnesly domů. Potřeby pro miminka jsme poskytli našim mladým budoucím maminkám, o které se staráme v rámci projektu Na začátku.

Děkujeme všem, kteří se na sbírce podíleli - základní a mateřské škole Klas a rodičům žáků školy. Připravili jste nám i dětem z Amálky celý týden krásných zážitků při společného tvoření a vaření.