English

Kontakty - Centrum náhradní rodinné péče (Chrudim)

Mgr. Monika Semerádová
vedoucí týmu, sociální pracovnice
tel: 730 891 330
e-mail: monika@amalthea.cz

Mgr. Martina Rybová
zástupkyně vedoucí, sociální pracovnice
tel: 777 752 901
e-mail: martina.r@amalthea.cz

Bc. Iva Skokanová
sociální pracovnice
tel: 777 752 840
e-mail: iva@amalthea.cz

Bc. Andrea Štefková, DiS.
sociální pracovnice
tel: 777 752 825
e-mail: andrea@amalthea.cz


Mgr. Aneta Vondráčková

sociální pracovnice
tel: 777 752 818
e-mail: aneta@amalthea.cz

Mgr. Ria Černá
psycholožka
tel: 775 559 179
e-mail: ria@amalthea.cz