English

Brány Chrudimských Benátek se na rok uzavřely

Datum: 16. 2. 2016
Kategorie: Amalthea

TISKOVÁ ZPRÁVA K UKONČENÍ PLESU NEZISKOVÉHO SEKTORU

V pátek 12. února se uskutečnil 1. Reprezentační ples neziskového sektoru „Chrudimské Benátky“. Ve večerních hodinách se velký sál Chrudimského muzea zaplnil návštěvníky s rozmanitými škraboškami a Benátským rondem byl ples zahájen. Slavnostního proslovu se zhostili Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje a JUDr. Miroslav Tejkl, místostarosta města Chrudim. Celý večer hudebně doprovodili chrudimští KYX Orchestra a DJ Spalda.

Pořadateli byli neziskové a veřejně prospěšné organizace ve spolupráci se Sociálním odborem města Chrudim. Ačkoliv měli na přípravu pouze dva měsíce, je třeba říci, že se ples podařil. „Především jsme byli příjemně překvapeni vysokou návštěvností,“ řekla Ivana Hrubá ředitelka zapsaného ústavu EDDA. Vysoká návštěvnost dokázala, že občané Chrudimi podporují činnost neziskového sektoru, za což by jim pořadatelé plesu rádi poděkovali. Jak se sami organizátoři shodují, bez pomoci mnoha lidí, organizací a firem by bylo zhola nemožné podobnou akci realizovat. „Je třeba všem, kteří nám s organizací a průběhem plesu pomohli, poděkovat. Stejně tak všem firmám, které přispěly věcnými dary nebo zážitkovými poukazy.“ dodává Ivana Hrubá. Vzhledem k zájmu, který vyvolal první ročník plesu, předpokládají pořadatelé, že se uskuteční i napřesrok.
Fotografie naleznete zde.

Patrony plesu byli: Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje pro věci sociální a neziskový sektor a JUDr. Miroslav Tejkl, místostarosta města Chrudimi pro sociální sektor a KONEP – Koalice nevládek Pardubicka.
Firemními partnery plesu byli: Chrudimská Beseda, Pracovna ŽENY s. r. o. a Truhlářství Spalto – Tomáš Spálenský.
Realizační tým plesu tvoří zástupci těchto organizací: Amalthea, Český červený kříž Chrudim, EDDA, Farní charita Chrudim, MaChr za Chrudim malebnou, Muzeum Loutkářských kultur, Péče o duševní zdraví – středisko Chrudim, Romodrom a Šance pro Tebe.
Akci finančně podpořili: Město Chrudim, radní Pardubického kraje pro věci sociální a neziskový sektor Ing. Pavel Šotola, místostarosta města Chrudim pro sociální sektor JUDr. Miroslav Tejkl, Střechy PILNÝ s.r.o., KOVOS CZ s.r.o., LKN s.r.o.
Do tomboly přispěly tyto firmy: ART ANTIK atelier, Asociace sportovních oddílů Fitcentrum Chrudim, Auto Mercia Chrudim, a.s., BK JIP Pardubice, BUGA - Original Czech Fashion, Dámská Jízda, DM drogerie mark s.r.o., Domov na hradě Rychmburk, Duhová kočka, Dynamic Fitball s Boďulou - Boďa Jinochová, Eva Urbanová - České bedýnky, Evona Chrudim, Famos v.o.s., FitKoloběh - půjčovna koloběžek, Fokus Vysočina - středisko Hlinsko, Giles Burger, Hana Binková Bylinky, Hotel Jezerka – Seč, Chráněná šicí dílna s obchodem U soba Péče o duševní zdraví - středisko Výměník, Jídelna Zdravíčko, Kartáčovny spol. s r.o., Kavárna Kamarád Heřmanův Městec, Knihkupectví Lyra, Komerční banka Chrudim, Kosmetika Mary Kay - Lenka Paulusová, KOVOS CZ, s.r.o., Kruh zdraví - alternativní jídelna, KupLevandule.cz - Olga Pospíšilová, LKN s.r.o., Matajula, Momo Chrudim o.p.s., Muzeum loutkářských kultur v Chrudimi, Mýdlárna u dvou koček - Mirka Maierová, Nika Logistics Chrudim, Obchod s palivy - Miroslav Paulus, Party Lite - Šárka Mrázková, Pizza Tomáto, Rádio BEAT ve spolupráci s HOBE Music Hall Pardubice a R-klub Chrudim a Sportovní areály města Chrudim, s.r.o., Rodinný pivovar Hradec Králové, Řeznictví a uzenářství Oldřich Čejka, s.r.o, Sintex a.s., Spolek rodičů a příznivců Gymnázia Josefa Ressela, Střechy PILNÝ s.r.o., Šicí dílna Šance pro Tebe, Tank Power Přelouč, Tradiční čínská medicína a masáže Magda Hanusová, Truhlářství Spalto - Tomáš Spálenský, Východočeské divadlo Pardubice, Zdravá výživa Rebarbora, Zdravé město Chrudim, Zdravotnické potřeby Salvia a pořádající organizace.

Všem, co nás podpořili, děkujeme a těšíme se za rok 17.2.2017 opět na shledanou!

Webové stránky plesu http://plesneziskovek.ereso.cz/#all

Budeme rádi, když si najdete chvilku a vyplníte krátký dotazník pro zúčastněné https://www.survio.com/survey/d/U1Q4F2W3T4Q3F7T3M