English

Hledáme dobrovolníky do předškolního klubu Amálka

Datum: 06. 9. 2017
Kategorie: Dobrovolnictví

DOBROVOLNICTVÍ - NABÍDKA SPOLUPRÁCE

Nabízíme zajímavou dobrovolnickou práci a možnost získání zkušeností a dovedností v práci s dětmi i s jejich rodiči. Dobrovolník se pod vedením pracovníka předškolního klubu věnuje výchovně-vzdělávací činnosti s dětmi a pomáhá s přípravou a realizací aktivit klubu.

Předškolní klub Amálka poskytuje systematickou přípravu na vstup do běžných MŠ a ZŠ dětem, které z důvodu nepříznivé sociální situace vypadávají ze systému předškolního vzdělávání. Klub je určen především dětem ve věku 3 až 6 let (do nástupu do školy) z Chrudimi a okolí.

Předškolní klub Amálka je provozován na adrese Městský park 274, Chrudim, v 1. patře budovy. Klub je otevřen každý všední den. Od 8,00 do 12,00 hodin.

Kdo se může stát dobrovolníkem a jak často jeho pomoc využijeme?

Člověk starší 18-ti let, který je schopen nabídnout pomoc v dopoledních hodinách v Chrudimi, a který prokáže vhodnou motivaci a potřebné dovednosti pro práci s dětmi předškolního věku. Spolupráce může být nepravidelná - vždy záleží na domluvě pracovníka klubu a dobrovolníka.

Co nabízí Amalthea z. s. zapojeným dobrovolníkům?

 • možnost sdílet dobrovolnickou činnost s pracovníkem klubu, který je s dětmi a s rodinami v pravidelném kontaktu
 • potřebný servis jako je pojištění, smlouva o dobrovolnické činnosti, přístup k odborné literatuře i pomůckám k dobrovolnické činnosti
 • potvrzení o výkonu dobrovolnické činnosti
 • nabídku bezplatných vzdělávacích seminářů vedených odborníky z praxe
 • možnost nahlédnout do metod sociální práce s rodinou a do fungování zavedené neziskové organizace

  Neváhejte nás kontaktovat na:
  e-mail: aneta@amalthea.cz, tel: 777 752 818.

  Leták ke stažení najdete zde