English

HOBÉ FEST - koncert pro Amaltheu

Datum: 07. 8. 2017
Kategorie: Amalthea

TISKOVÁ ZPRÁVA

V sobotu 5. 8. 2017 se v Porter aréně v Pardubicích uskutečnil druhý ročník benefičního koncertu pro Amaltheu. Akce s názvem Hobé Fest se konala pod záštitou Radia Beat a Lijavec fest.

I přes parné počasí dorazilo přes 250 fanoušků rockové a metalové muziky. Na pódiu vystoupily kapely různorodého žánrového spektra - Sceletons, Day before, Sešlost, Old, Hardmok, Dysangelium, Phatlip, Unisono a Morčata na útěku.

V průběhu odpoledne proběhlo několik soutěží o ceny, které věnovala Hobé Music Hall a následně také dražba o ceny věnované hudebníky z Hardmok.

Na festivalu vládla přátelská atmosféra až do pozdních nočních hodin. Znovu jsme se přesvědčili, že I rocker má srdce! Všem zúčastněným - kapelám, sponzorům i návštěvníkům festivalu děkujeme za podporu. Výtěžek z akce bude věnován na služby organizace Amalthea z. s.

X

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.