English

LiStOVáNí na podporu Amalthey

Datum: 12. 2. 2016
Kategorie: Amalthea

Kafe a cigárko, Lichožrouti – představení z cyklu scénických čtení, která můžete navštívit v Chrudimi

Už jste slyšeli o LiStOVáNí? Pokud ne, určitě stojí za to navštívit jedno z představení v Chrudimi. Zábavnou divadelní formou se tak seznámíte s dějem a atmosférou knihy. Slovy autorů LiStOVáNí: „Jde o zcela nový zážitek z četby.“ Pro tato krátká scénická čtení jsou vybírány zajímavé knihy, které se aktuálně objevují na trhu.

Chrudimské Gymnázium Josefa Ressela ve spolupráci s Městskou knihovnou Chrudim pořádá u příležitosti měsíce knihy scénické čtení děl Kafe a cigárko Marie Doležalové (4.3. ve dvou časech od 16:00 a 20:00 hod) a Lichožrouti (20.3. od 13:30 hod) v sále gymnázia.

Amalthea má tu čest, že část výtěžku z těchto LiStOVáNí půjde na její činnost. Kromě toho dostala možnost oslovit své klienty a nabídnout jim volné vstupy pro celou rodinu na představení Lichožrouti! Milí klienti, kdo máte zájem, hlašte se na kamila@amalthea.cz. Počet volných vstupů je omezen.

Veřejnost si může zakoupit vstupenky v dětském oddělení Městské knihovny a v obchodě Mlsný pecivál na Resselově náměstí 135, Chrudim. Majitelka obchodu Jana Švecová ovšem vzkazuje: „Lístky na večerní představení Kafe a cigárko jsou už vyprodané, tak dlouho neváhejte.“

Děkujeme za tuto skvělou pomoc organizátorům akce a přejeme jim co největší návštěvnost!

Amalthea