English

(Ne)nápadná úskalí života v izolaci

Datum: 07. 4. 2020
Kategorie: Amalthea

Příspěvek od terapeutky Zuzky

K napsání tohoto příspěvku mě přiměla moje všímavost v kontextu událostí posledních dní. V uplynulých dnech jsem, stejně tak jako mnozí z Vás, vyšla s rouškou na nákup. Během rychlého nákupu jsem si nemohla nevšimnout množství alkoholu nahromaděného v nákupních košících některých nakupujících. Když jsem šla po nákupu venčit psa, můj údiv pokračoval. V okolí kontejnerů bylo neskutečné množství prázdných lahví od piva, vína a tvrdého alkoholu.

Téměř denně vycházejí články a zprávy o nákupním chování Čechů v době koronavirové pandemie. E-shopům rostou tržby, což je pochopitelné, většina obchodů má zavřeno. Přesto i nakupování, zejména je-li nadměrné, může být problémem.

Vážení čtenáři, tento článek nepíšu s podezřením, že právě Vy jste ti, kteří doma v karanténě popíjíte nebo nakupujete v e-shopech jako smyslu zbavení. Spíše se chci krátce zabývat touto problematikou v kontextu současné situace. Zvu Vás, pojďte se tím na chvíli zabývat se mnou...... CELÝ ČLÁNEK ZDE

 

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.