English

Ohlédnutí za rokem 2020

Datum: 22. 12. 2020
Kategorie: Amalthea

PF 2021

Letošní rok byl pro nás všechny náročný. Museli jsme se přizpůsobovat nové situaci, a to často ze dne na den. Na jaře to bylo trochu divoké, ale ze svého poslání pomáhat dětem žít v rodině, ať vlastní či náhradní,  jsme neuhnuli.


Zprávy ke konci roku by neměly být pesimistické. Naopak, máme důvod k optimismu.
Za posledních několik měsíců se komunita kolem naší organizace ještě více semknula, našim dlouhodobým podporovatelům jsme neutekli z hledáčku a dokonce jsme získali nové příznivce.

V tomto zvláštním roce jsme se přesvědčili, že se lidé kolem nás jen tak nenechají semlít negativními zprávami, ale že v mnohých naopak roste chuť pomáhat těm, kteří to ve své životní situací potřebují.

Děkujeme našim pracovníkům, terapeutům, doučujícím, dárcům, podporovatelům a všem ostatním za spolupráci a za to, že jsme dále mohli podporovat děti a jejich rodiny. Děkujeme pěstounům a vlastním rodinám za jejich energii a za to, že náročné období zvládli.
Děkujeme všem dětem za to, že tu jsou s námi. Věříme, že se vše zane obracet k lepšímu.

Ať nám všem v příštím roce fouká dobrý vítr!

Pokud naší práci fandíte, můžete nás podpořit malou či větší finanční částkou PŘÍMO ZDE. Nejlepší je pro nás pravidelná pomoc, třeba už od 100 Kč měsíčně. Děkujeme.

Soubory ke stažení