English

Pandemie není sprint, ale běh na dlouhou trať, je tedy nutné vydržet až do konce…

Datum: 02. 4. 2020
Kategorie: Amalthea

6 tipů terapeutky Mii jak přežít a nezbláznit se...

Pandemie není sprint, ale běh na dlouhou trať, je tedy nutné vydržet až do konce. Jak přežít a nezbláznit se?

Měli bychom reálně počítat s tím, že mimořádná opatření musí trvat po dobu několika měsíců. Aby byla prevence účinná, ven nás nikdo hned tak nepustí. Život v izolaci není jednoduchý, ale dá se zvládnout, vzpomeňte na polární výpravy: Amundsen strávil 6 let života uzavřen na jedné lodi s malou posádkou uprostřed ledové pustiny. 

Tak špatně na tom zase nejsme: jsme v teple našeho domova, můžeme doplňovat zásoby, venku začíná jaro. Přesto je důležité zvyšovat psychickou odolnost a jak říká známý český klasik: “Nepropadat trudomyslnosti!” 

6 jednoduchých triků, které Vám během pandemie pomohou KE STAŽENÍ ZDE

 

 

 Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.