English

Poběžte s Teribear a podpořte tím náš projekt

Datum: 17. 8. 2016
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

POMOC TĚHOTNÝM ŽENÁM

Denisa je těhotná, za pár týdnů porodí. Bojí se budoucnosti. Bydlí s přítelem v pokojíku na ubytovně. Před dvěma lety se po odchodu partnera ocitla bez peněz a bez bydlení. Zhroutila se a péči o staršího syna musela převzít babička. Tam, kde je teď „doma,“ nemůže mít synka u sebe, natož přivést čerstvě narozené miminko.

Jednou věcí si Denisa je jistá: jejím největším přáním je mít celou rodinu pohromadě. Hrozí jí však, že bude muset s maličkým odejít do azylového domu nebo dětského centra. Proto se obrátila na organizaci Amalthea z.s. S její pomocí teď řeší vše, co je třeba: návštěvy doktora, kontakt se starším synem. Denisa se připravuje na příchod miminka, učí hospodařit a získala i to hlavní, co teď potřebují: příslib bydlení. Nadaci požádala o pomoc s vybavením bytu.

Pomoci Denise zajistit rodinu spadá do jednoho z deseti projektů Nadace Terezy Maxové dětem, kde může pomoci každý z nás. Stačí se zaregistrovat a zúčastnit se charitativního nonstop happeningu Teribear hýbe Prahou, který proběhne ve dnech 8. 9. - 17. 9. 2016 na Letenské pláni

odkaz na článek v Ona Dnes