English

Předvánoční Bistro v EOP

Datum: 09. 12. 2016
Kategorie: Amalthea

PODĚKOVÁNÍ

Ve čtvrtek 8. 12. 2016 jsme ve spolupráci se společností Elekrárny Opatovice a. s. uspořádali v jejích prostorách dobročinnou akci Předvánoční Bistro.

Zaměstnanci EOP napekli slané i sladké dobroty dle svého výběru, na kterých si přišli pochutnat jejich kolegové. Příspěvek za lahůdky byl dobrovolný.

Na stůl se dostaly takové pochoutky jako například rýžový koláč, hruškovo-jablečný chlebíček s ořechy, tiramisu, řezy margot a rafaelo, mrkvové muffiny nebo quiche z červené řepy. Svým dílem přispěly i děti z našeho předškolního klubu Amálka, které napekly voňavé perníčky.

Díky ochotě zaměstnanců EOP zapojit se do akce se nám podařilo získat úžasných 7. 116,- Kč. Částka bude věnována na třídenní letní pobyt pěstounských rodin 207.

Všem moc děkujeme za pomoc. Předvánoční atmosféru v EOP jsme si opravdu užili!

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.