English

Přijďte podpořit neziskové organizace na jejich 1. Reprezentační ples!

Datum: 19. 1. 2016
Kategorie: Amalthea

POZVÁNKA NA PLES

V duchu „Chrudimských Benátek“ se v pátek 12. února od 19,00 hodin uskuteční 1. Reprezentační ples neziskového sektoru ve Velkém sále chrudimského Muzea. Návštěvníci plesu mohou popustit uzdu své fantazii a svůj šat obohatit o nádherné škrabošky.

Pořadateli plesu jsou zástupci neziskového sektoru na Chrudimsku ve spolupráci s Odborem sociálních věcí Města Chrudim. V příjemné atmosféře plesu se tak budete moci seznámit s jejich činností. Záštitu nad 1. Reprezentačním plesem neziskového sektoru převzali Ing. Pavel Šotola, radní Pardubického kraje pro věci sociální a neziskový sektor a JUDr. Miroslav Tejkl, místostarosta města Chrudim pro sociální sektor, dále KONEP – Koalice nevládek Pardubicka. Firemním partnerem festivalu je sociálně odpovědná firma Ženy s. r. o. Akci finančně podpořilo Město Chrudim.

Návštěvníci netradičního plesu se mohou těšit na hudební doprovod KYX Orchestru a DJ Spaldy. V průběhu akce na Vás bude čekat bohatý program, kterým Vás provedou moderátoři Kristýna Kudrnáčová a Miroslav Novotný. Na závěr plesu nebude chybět tombola. Lístky na ples zakoupíte v Infocentru Chrudim od středy 20.1..

Další informace o 1. Reprezentačním plesu neziskového sektoru naleznete na webových stránkách http://plesneziskovek.ereso.cz/.

Navštivte „Chrudimské Benátky“!

Srdečně Vás zvou pořadatelé:
Odbor sociálních věcí Města Chrudim, Amalthea, Český červený kříž Chrudim, EDDA, Farní charita Chrudim, MaChr za Chrudim malebnou, Muzeum Loutkářských kultur, Péče o duševní zdraví – středisko Chrudim, Romodrom, Šance pro Tebe a další…

Soubory ke stažení