English

Rodinné mediace v období mimořádných opatření

Datum: 16. 4. 2020
Kategorie: Amalthea

Nabídka služeb

V současné době se většina rodin potýká s "internací" doma. Tím, že je náš život do jisté míry omezen, naše problémy nezmizely, někdy právě naopak. Omezení osobních sociálních kontaktů může způsobit prohloubení napětí a krize v rodinách. Proto naši odborníci za stávající situace nabízí bezpečný způsob řešení rodinných sporů.

Potřebujete se s druhým rodičem domluvit na péči o dítě? 

Jak bude v kontaktu s druhým rodičem nebo širší rodinou?

Jak bude zajištěna domácí výuka?

Tyto a další otázky Vám pomůžeme vyřešit pomocí rodinné mediace online. Do mediace je možné zapojit i děti. Pro tento způsob setkání je třeba být vybaven počítačem, který má mikrofon a kameru anebo mít chytrý telefon.

Více informací poskytnou naše kolegyně:

kontakt pro zprostředkování mediace Chrudim:

Anna Handlířová
tel: 776 752 819, e-mail: anna.handlirova@amalthea.cz

kontakt pro zprostředkování mediace Ústí nad Orlicí:

Markéta Rohlenová
tel: 731 319 047, e-mail: 
marketa.rohlenova@amalthea.cz

LETÁK SLUŽBY MEDIACE ZDE

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.