English

Vzdělávací pobyt maminek s dětmi

Datum: 04. 7. 2017
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

TISKOVÁ ZPRÁVA

Díky podpoře Nadace Terezy Maxové dětem  jsme ve dnech
20. - 22. 6. 2017 organizovali vzdělávací pobyt pro těhotné ženy a matky s dětmi.


Cílem třídenního setkání bylo naučit maminky činnostem, které se vztahují k péči o dítě. Rozvoj dítěte, správná manipulace s novorozencem, oblékání, strava či hygiena, to byla hlavní témata jednotlivých interaktivních bloků. Osvojením a následným procvičováním nabytých dovedností měly klientky možnost posílit své rodičovské kompetence.

Kromě výše uvedených témat jsme věnovali velkou pozornost rozvoji vztahové vazby a jejímu významu pro budoucnost dítěte.


Účastnice vzdělávacího pobytu měly jedinečnou možnost vyzkoušet si např. masáže dětí nebo správnou manipulaci s novorozencem.

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů (titul, jméno, datum a místo narození, zaměstnavatel, adresa, pracovní pozice, telefon, email) ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.