English

Pro děti

Ahoj,
každý někdy potřebuje pomoci – s někým si promluvit, poradit se, nebýt na starosti sám. Pracovníci Amalthey mohou pomoci i Tobě, protože vyrůstat v jiné rodině, než ses narodil/a, může být někdy docela těžké. Taky se někdy říká, že máš prostě dvě mámy a dva táty, viď.

Mrkni do knížky o Amálce (tak někdy Amalthee totiž říkáme), řekne ti víc o tom, co a jak děláme.


Amalthea je tu ale pro všechny děti - tedy i pro ty, které se svými rodiči žijí a v rodině přibyl nový člen – nový brácha nebo nová ségra. Je-li to právě tvůj případ, otevři naši knížku Jsem speciální brácha/ségra…protože naši jsou pěstouni!

A pokud se tvá rodina na pěstounskou péči teprve chystá,
koukni do další knížky Moje rodina poskytuje pěstounskou péči…

         

A jak nás kontaktovat?

Můžeš nám zavolat na 773 952 819, napsat na e-mail: pestouni@amalthea.cz nebo adopce@amalthea.cz  nebo jen vyplnit formulář níže na stránce. Určitě ti odpovíme!

A pokud už tvoji rodiče nebo pěstouni spolupracují s naším sociálním pracovníkem, můžeš se na něj kdykoliv obrátit i Ty! I s Tebou se bude pravidelně vídat a povídat si o tom, jak se doma daří, a jestli Tě nic netrápí…

Napište nám

  • Účastník odesláním formuláře dává souhlas s použitím svých osobních údajů, uvedených ve formuláři, ve smyslu zákona č.110/2019 Sb., o ochraně osobních údajů ve znění pozdějších předpisů a Nařízení EU 2016/679 General Data Protection Regulation ze dne 27. dubna 2016., pouze pro potřeby evidence účastníků, vystavení a uchování osvědčení o semináři a pro marketingové účely. Tyto údaje nebudou poskytovány třetím osobám ani užívány k jiným účelům.