English

Kuře pomáhá

Datum: 19. 7. 2022
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

Krátký report z výletů v Amalthee

Konec školního roku byl pestrý. Díky podpoře Nadace rozvoje občanské společnosti a jejího charitativního projektu Kuře Pomozte dětem jsme mohli se školními dětmi podniknout hned tři zajímavé akce. Pojďte se s námi podívat na zajímavá místa, která jsme s dětmi navštivili.

Navštívili jsme IQ Park Pardubice, plný interaktivních atrakcí, kde si děti mohly ověřit své znalosti a schopnosti. Atrakce s moderní technologií jsou tvořeny tak, aby v dětech probouzely hravého ducha, zdravou soutěživost a zájem o fyzickou aktivitu. Děti si tak mohly vyzkoušet vylézt na také interaktivní horolezeckou stěnu, řídit motorku či zažít dobrodružství ve virtuální realitě.
 
Připravili jsme pro ně poznávací hru centrem Chrudimi zaměřenou na historii města. Hra jsme zakončili na chrudimské plovárně, kde si děti mohly ověřit své plavecké schopnosti a užít si jízdu na tobogánu.
 
Poslední školní den jsme navštívili Fly zone Park v Hradci Králové. Tam jsme absolvovali únikovou hru Hobití nora. Dostali jsme se tak do bájné země Hobotů a společnými silami jsme se pokusili najít mocný Krystal všemocnosti, dříve než Nejmocnější z temných čarodějů – Gerdius. Únikovku plnou neobyčejných a zajímavých úkolů si děti užily naplno. Za odměnu se mohly vyřádit na atrakcích parku, kde si mohly vyzkoušet trampolíny, horolezeckou stěnu, nebo se mohly na chvíli stát Ninja warriorem a projít si důmyslně sestavenou trasu skládající se z jednotlivých úseků s překážkami.
 
Báječně jsme si to užili.