English

Od ledna 2024 připravujeme další běh kurzů TripleP

Datum: 18. 12. 2023
Kategorie: Amalthea

Informace pro zájemce z řad rodičů

V lednu odstartuje další běh kurzů pozitivního rodičovství Triple P. Zveme všechny rodiče, kteří mají o program zájem, na nezávazné informační schůzky. 

Schůzky proběhnou 9. ledna 2024 v 16:00 v MC Medvídek Ústí nad Orlicí a 16. ledna 2024 v 17:00 v chrudimském Mamaklubu.

Na informační schůzce  se dozvíte, co v kurzech pozitivního rodičovství nabízíme a jak budou schůzky probíhat. 
Program se skládá z 5 skupinových setkání rodičů (každý týden 1 sezení v délce 2 hodin) a 3 telefonických hovorů.
Zúčastnit se mohou všichni rodiče dětí ve věku 0 – 12 let. Během skupinových setkání je v případě potřeby zajištěno i hlídání dětí. Program je pro účastníky zdarma. Více informací najdete ZDE

Co je program Triple P?

Tři P v „Triple P“ znamenají „Positive Parenting Program, v češtině „Program pozitivního rodičovství“, což znamená, že váš rodinný život bude mnohem příjemnější.

Program Triple P učí rodiče dovednosti potřebné k vybudování zdravých rodinných vztahů, zvládání nevhodného chování dětí a předcházení problémů při jejich výchově. Triple P nabízí rodičům jednoduché a praktické strategie, jak například omezit trestání ve výchově, jak snížit stres spojený s výchovou dětí nebo jak zvýšit komunikační dovednosti rodičů.

Program byl vytvořen v Austrálii, nyní probíhá ve třiceti zemích a byl z angličtiny přeložen do více než 20 jazyků, včetně češtiny. Programem bylo podpořeno již více než 4 miliony dětí a jejich rodin.