English

V září otevíráme další kurzy pozitivního rodičovství v Chrudimi

Datum: 27. 7. 2023
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

Tisková zpráva

26. září 2023 startujeme další kurzy Triple P v Chrudimi. Kurzy Triple P. neboli Program pozitivního rodičovství realizujeme od roku 2022. 

Tři P v „Triple P“ znamenají „Positive Parenting Program, v češtině „Program pozitivního rodičovství“, což znamená, že váš rodinný život bude mnohem příjemnější. Program Triple P učí rodiče dovednosti potřebné k vybudování zdravých rodinných vztahů, zvládání nevhodného chování dětí a předcházení problémů při jejich výchově. Nabízí rodičům jednoduché a praktické strategie, jak například omezit trestání ve výchově, jak snížit stres spojený s výchovou dětí nebo jak zvýšit komunikační dovednosti rodičů.

Program byl vytvořen v Austrálii, nyní probíhá ve třiceti zemích a byl z angličtiny přeložen do více než 20 jazyků, včetně češtiny. Programem bylo podpořeno již více než 4 miliony dětí a jejich rodin.

Kurzy sestávají z 5 skupinových setkání rodičů (každý týden 1 sezení v délce 2 hodin) a 3 telefonických hovorů. Zúčastnit se mohou všichni rodiče dětí ve věku 0 – 12 let.

Setkání probíhají v prostorách Amathea z.s. - v Chrudimi  Během skupinových setkání je v případě potřeby zajištěno i hlídání dětí. Program je pro účastníky zdarma. Drobné občerstvení zajištěno.

V případě zájmu o účast v kurzu nebo v případě, že se chcete dozvědět víc, nás kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt:

Mgr. Aleš Jirásek
tel: 776 491 327
email: ales.jirasek@amalthea.cz