English

Hledáme kolegyni/ kolegu na pozici sociální pracovník/ pracovnice - pobočka Ústí nad Orlicí

Datum: 28. 2. 2024
Kategorie: Podpora pro rodinu a dítě

Nabídka pracovního místa

Do týmu Podpora pro rodinu a dítě, pobočka Ústí nad Orlicí, přijmeme kolegyni/ kolegu na pozici sociální pracovnice/sociální pracovník.

Úvazek 1,0 na dobu určitou do 31.3.2025.

Nástup ihned nebo dle dohody.

Pracovním místem je pobočka organizace v Ústí nad Orlicí.

Náplň práce:

Terénní práce v ohrožených rodinách s dětmi – sociální poradenství, asistence, kontakt s úřady a dalšími spolupracujícími subjekty v celém Pardubickém kraji. Více informací na: https://www.amalthea.cz/podpora-pro-rodinu-a-dite/

Požadujeme:

• VŠ nebo VOŠ vzdělání pro přímou sociální práci s rodinami dle zákona č. 108/2006 Sb. v platném znění na pozici sociální pracovník,
• znalost práce na PC (Windows, MS Office, internet),
• řidičský průkaz sk. B a řidičské zkušenosti,
• trestní bezúhonnost.

Uvítáme:

• znalost problematiky systému péče o ohrožené děti a náhradní rodinné péče,
• praxi v sociální oblasti nebo v sociálně-právní ochraně dětí,
• další vzdělání (krizová intervence, motivační rozhovory apod.),
• ochotu dále se vzdělávat, podílet se na metodické a koncepční činnosti programu,
• samostatnost, zodpovědnost, aktivní přístup.

Nabízíme:

• know-how v oboru se širokým rozvojovým potenciálem,
• spolupráci v týmu a metodické zázemí,
• profesní rozvoj na zajímavé pozici,
• možnost dalšího vzdělávání,
• možnost zapojení do transformace systému péče o ohrožené děti v České republice,
• pružná pracovní doba a 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis (očekávání od dané pozice, související pracovní zkušenosti) na email blanka.valachova@amalthea.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zasláním svého životopisu udělujete souhlas se zpracováním vašich osobních údajů v souladu se zákonem 110/2019 Sb. pro účely výběrového řzení